Lexa Residence @ The Quartz WM, Wangsa Maju
Jalan 34/26, Wangsa Maju, Kuala Lumpur
RM 450,000
3
BT
2
BM
688
kps
RM 654
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Lexa Residence @ The Quartz WM
Lexa Residensi Wangsa Maju Renovated fully furnished for sell
WTS
Lexa Residensi Wangsa Maju
Freehold
Built-up: 688 sqft
3 rooms
2 bathrooms
Fully Furnished
Asking price: 450k
Facing View: Swimming pool and TRX Tower
Number of Parking: 1
Water Heater: Built in
Jeannie Teoh
Real Estate Negotiator
Ol2 295 O816
Lexa Residensi Wangsa Maju
Freehold
Built-up: 688 sqft
3 rooms
2 bathrooms
Fully Furnished
Asking price: 450k
Facing View: Swimming pool and TRX Tower
Number of Parking: 1
Water Heater: Built in
Jeannie Teoh
Real Estate Negotiator
Ol2 295 O816
Kemudahan bersama
Parking
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Jalan 34/26, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 688 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.