Lexa Residence @ The Quartz WM, Wangsa Maju

Jalan 34/26, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 520,000

3

BT

2

BM

819

kps

RM 634.92

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2019
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105418002

Tentang Lexa Residence @ The Quartz WM

Lexa Residence Wangsa Maju, Freehold, Fully furnished for sale

Lexa Residence @ Wangsa Maju for sale:

* Actual Unit. Modern ID Fully Furnish *

- 819 sqft
- 3 rooms 2 bathrooms
- 2 covered carpark
- Aircond x 4 ( Living & 3 rooms )
- Built-in wardrobe all 3 rooms.
- Water heater ( built-in with storage tank )
- Kitchen cabinet with hob & hood
- Ceiling Fans x 5 units

Call/WhatsApp:
Shikin 0*****
Shikin (PEA 3424)

Call/WhatsApp:
Fazli 0*****
Fazli (REN 18056)

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CHESTER PROPERTIES SDN BHD

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 520,000.
Jalan 34/26, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 819 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CHESTER PROPERTIES SDN BHD