Infiniti 3 Residences, Wangsa Maju
Jalan Seri Wangsa 2, Wangsa Maju, Kuala Lumpur
RM 525,000
3
BT
2
BM
1,085
kps
RM 484
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Infiniti 3 Residences
Fully Renovation, Open View, 2carpark, Below Market Price
Selling Price : RM520k (below market)
Wangsa Maju Below Market Price FULLY RENOVATION for sale - INFINITI 3 RESIDENCES (Next to Sri Rampai LRT station. 10 mins drive to KLCC )
Build up : 1085sqft
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Carpark : 2
Furnish : FULLY Reno
- Fully Renovation Unit
- Good condition
- Tenanted
- Perfect for ownstay or investment
Build up : 1085sqft
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Carpark : 2
Furnish : FULLY Reno
- Fully Renovation Unit
- Good condition
- Tenanted
- Perfect for ownstay or investment
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 525,000.
Jalan Seri Wangsa 2, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,085 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.