Taman Pelangi Indah, Ulu Tiram
Taman Pelangi Indah, Ulu Tiram, Johor
Negotiable
RM 5,900,000
6
BT
8
BM
15,220
kps (tanah)
RM 388
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Pelangi Indah
Corner lot bungalow for sale on jalan ayu pelangi indah
*Taman Pelangi Indah*
_Jalan Ayu_
For Sale
Double Storey Bungalow
Land Area: 15,220 sqft.
Build Up: 5,000 sqft
*Bumi Lot*
Freehold
Fully Extended
Fully Furnished and Renovated
Selling Price :RM5.9mil nego
6bed 8bath
Gate and guarded
Pls contact winnie 0*****
_Jalan Ayu_
For Sale
Double Storey Bungalow
Land Area: 15,220 sqft.
Build Up: 5,000 sqft
*Bumi Lot*
Freehold
Fully Extended
Fully Furnished and Renovated
Selling Price :RM5.9mil nego
6bed 8bath
Gate and guarded
Pls contact winnie 0*****
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,900,000.
Taman Pelangi Indah, Ulu Tiram, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.