Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram
Jalan Maju Cemerlang 1, Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram, Johor
RM 6,500,000
0
BM
13,064
kps (lantai)
RM 497.55
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Desa Cemerlang
Brand New Semi Detached Factory With 24 Hour Gated Guarded
Desa Cemerlang Industrial Park
*Entire development 136 acres gross land area
*Gated & 24 hours guarded
*Workers dormitory in the industrial park
*Type of property: Semi D factory (Type H)
*Built-up area: 13,064 sq.ft.
*Ceiling height: 9meters
*Floor loading capacity: 15kN per sqm
*Power supply: 200 amp
*Land area: 21,131 sq.ft.
*Category of land use: Medium industrial
*Tenure: Freehold
*Building completion with CCC: Estimated will be completed with CCC early of 2025
Price RM 6,500,000
Pls call/whatsapp tom 0***** more info
Email: t*****@*****
*Entire development 136 acres gross land area
*Gated & 24 hours guarded
*Workers dormitory in the industrial park
*Type of property: Semi D factory (Type H)
*Built-up area: 13,064 sq.ft.
*Ceiling height: 9meters
*Floor loading capacity: 15kN per sqm
*Power supply: 200 amp
*Land area: 21,131 sq.ft.
*Category of land use: Medium industrial
*Tenure: Freehold
Price RM 6,500,000
Pls call/whatsapp tom 0***** more info
Email: t*****@*****
Kemudahan
Akses 24 jam
Kawalan keselamatan
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 6,500,000.
Jalan Maju Cemerlang 1, Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 13,064 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.