Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram
Jalan Canggih, Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram, Johor
RM 3,300,000
0
BM
10,000
kps (lantai)
RM 330.00
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Desa Cemerlang
Desa Cemerlang Industrial Park
Factory available for purchase
Perindustrian Desa Cemerlang, Ulu Tiram
Asking Price RM3.3mil
- 1.5 storey Semi-D factory
- Land Area 60x160 sqft
- Approximate Build Up 10,000 sqft
- Fully extended side land
- Power supply of 150 amp
- Medium Industry
- Non Bumi, Freehold
- Sale with Tenancy, 10k until April 2028
JOYCE ONG 0*****
Perindustrian Desa Cemerlang, Ulu Tiram
Asking Price RM3.3mil
- 1.5 storey Semi-D factory
- Land Area 60x160 sqft
- Approximate Build Up 10,000 sqft
- Fully extended side land
- Power supply of 150 amp
- Medium Industry
- Non Bumi, Freehold
- Sale with Tenancy, 10k until April 2028
JOYCE ONG 0*****
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Parkir
Taman landskap
Taman permainan
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,300,000.
Jalan Canggih, Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 10,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.