Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram
Jalan Canggih, Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram, Johor
RM 2,600,000
0
BM
9,000
kps (lantai)
RM 288.89
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Desa Cemerlang
1.5 Storey Semi-D Factory Available for Sale in Desa Cemerlang
Desa Cemerlang @ Ulu Tiram 1.5半独立工厂待售
FOR SALE
Desa Cemerlang, Ulu Tiram
Address: Jalan Mahir
Type: 1.5 Storey Semi-D Factory
Unit Type: Intermediate
Tenure: Freehold
Bumi/Non-Bumi: Non-Bumi
Land Size: 9,000 sqft (60’x150’)
Industry: Light
Ceiling Height: 7m
Power Supply: 200Amp
Bank value RM2.7m
Selling Price: RM2.6mil
Shela 0*****
www.W*****
Telegram link
www.h*****
FOR SALE
Desa Cemerlang, Ulu Tiram
Address: Jalan Mahir
Type: 1.5 Storey Semi-D Factory
Unit Type: Intermediate
Tenure: Freehold
Bumi/Non-Bumi: Non-Bumi
Land Size: 9,000 sqft (60’x150’)
Industry: Light
Ceiling Height: 7m
Power Supply: 200Amp
Bank value RM2.7m
Selling Price: RM2.6mil
Shela 0*****
www.W*****
Telegram link
www.h*****
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Parkir
Taman landskap
Taman permainan
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,600,000.
Jalan Canggih, Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 9,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.