Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram
Jalan Istimewa 1 , Bandar Perindustrian Cemerlang, Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram, Johor
RM 11,000,000
27,500
kps (lantai)
RM 400
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Desa Cemerlang
Standalone factory in desa cemerlang ulu tiram
Jalan Istimewa 1, Bandar Perindustrian Cemerlang 81800 Ulu Tiram
Standalone Factory For Sale
- Land size: 43,600 sq ft
- Original build up: 27,500 sq ft
- Extended metal platform: 20,000 sq ft
- Fully covered production area
- Bomba approved
- With ccc
- Freehold individual title
- Non-bumi lot
- Power supply 300 Amp
Light Industry
(Subject to current tenancy agreement until October 2026)
Current rental: RM42,000.00
Selling Price : RM11,000,000
Contact:
Zoe Lee 0*****
For appointment to viewing unit
Standalone Factory For Sale
- Land size: 43,600 sq ft
- Original build up: 27,500 sq ft
- Extended metal platform: 20,000 sq ft
- Fully covered production area
- Bomba approved
- With ccc
- Freehold individual title
- Non-bumi lot
- Power supply 300 Amp
Light Industry
(Subject to current tenancy agreement until October 2026)
Current rental: RM42,000.00
Selling Price : RM11,000,000
Contact:
Zoe Lee 0*****
For appointment to viewing unit
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 11,000,000.
Jalan Istimewa 1 , Bandar Perindustrian Cemerlang, Taman Desa Cemerlang, Ulu Tiram, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 27,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.