Taman Bukit Tiram, Ulu Tiram
Jalan Ledang, Taman Bukit Tiram, Ulu Tiram, Johor
RM 430,000
3
BT
2
BM
2,065
kps (tanah)
RM 208.23
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Tiram
Double Storey House on Jalan Ledang, Taman Bukit Tiram
For Sale
Jalan Ledang @ Taman Bukit Tiram
3 bedrooms 2 bathrooms Double Storey
Asking Price RM430k
Location: X jalan ledang 2, taman bukit tiram 81800 ulu tiram johor
屋型|House Type: Double Storey House
类型|Lot type: Intermediate
屋身|Land Size tbc
面积|Built up 2065sqft
房间|Bedrooms : 3
厕所|Bathrooms: 2
家私|Partial furnished
地契|Freehold | Non Bumi lot
产权|Title : Individual
装修|Renovation: Renovated
方向|Direction:North
邻居|Neighbor: Malay / Chinese / Indian
屋龄|Property Age 2023
SPA 335k
保安|No GNG
房东|Indian Owner race
Maggie Lee 0*****
Jalan Ledang @ Taman Bukit Tiram
3 bedrooms 2 bathrooms Double Storey
Asking Price RM430k
屋型|House Type: Double Storey House
类型|Lot type: Intermediate
屋身|Land Size tbc
面积|Built up 2065sqft
房间|Bedrooms : 3
厕所|Bathrooms: 2
家私|Partial furnished
地契|Freehold | Non Bumi lot
产权|Title : Individual
装修|Renovation: Renovated
方向|Direction:North
邻居|Neighbor: Malay / Chinese / Indian
屋龄|Property Age 2023
SPA 335k
保安|No GNG
房东|Indian Owner race
Maggie Lee 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 430,000.
Jalan Ledang, Taman Bukit Tiram, Ulu Tiram, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,065 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.