Taman Bukit Jaya, Ulu Tiram

Taman Bukit Jaya, Ulu Tiram, Johor

RM 638,000

4

BT

4

BM

1,540

kps (tanah)

RM 414.29

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2.5 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501336918
check-small-f
1,540 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Bukit Jaya

Putri Wangsa Bukit Jaya / 2.5 Storey Terrace / Fully Renovated

For Sale
Taman Putri Wangsa Bukit Jaya

Fully Extended & Renovated | 2.5 Storey Terrace House

Property Details
-2.5 Storey Terrace House
-Intermediate Lot
-Land Size: 22 x 70 (1540 sqft)
-4 Bedrooms
-4 Bathrooms
-Freehold
-International Lot
-Fully Renovated
-Facing North West
-No Gated and Guarded

Key Highlights
-2nd Floor with Additional Living Area
-Renovation and Extension Over RM380,000
-Kitchen Fully Extended
-Full Mosaic Kitchen Wall
-Wet Kitchen Table Top
-2 Specially Built Balconies
-Study Room with Custom Cabinet and Table
-Auto Gate Installed

Selling Price: RM638,000 (Negotiable)
Bank Value: RM650,000

Suitable for own stay with spacious extended layout and premium renovation
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 638,000.
Taman Bukit Jaya, Ulu Tiram, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]