Taman Pelangi Indah, Ulu Tiram

jalan ayu, Taman Pelangi Indah, Ulu Tiram, Johor

RM 3,300,000

26,991

kps

RM 122.26

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Komersial untuk dijual
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200240651
check-small-f
26,991 kps luas tanah
check-small-f
RM 122.26 psf (tanah)

Tentang hartanah ini

Taman Pelangi Indah Commercial Land for Sale

S 098
Land For Sale

- Jalan Ayu, Taman Pelangi Indah
- Commercial Land
- Land size : 26,991 sq ft
- International Lot
- Freehold land
- BV RM 3mil
- Sale *RM 3.3mil*

Kindly Contact :
*Wetex Ng 0***** *
REN 43268
www.h*****
The Roof TAG
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Komersial ialah RM 3,300,000.
jalan ayu, Taman Pelangi Indah, Ulu Tiram, Johor.
26,991 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor