Pelangi indah 1Storey terrace ulu tiram, Taman Pelangi Indah, Ulu Tiram

Taman Pelangi Indah, Ulu Tiram, Johor

RM 678,000

3

BT

2

BM

1,760

kps (tanah)

RM 385

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501242178
check-small-f
1,760 kps luas pelan lantai

Tentang Pelangi indah 1Storey terrace ulu tiram

Pelangi Indah 1Storey for Sale Ulu Tiram 3room 2bath 678k

*稀有款式Pelangi Indah全装修的单层排屋,24小时保安围篱*

Menawan @ Pelangi Indah*

- Single Storey Terrace
- ⁠Land Area 22x80
- 3 Bedrooms 2 Bathrooms
- Freehold
- *Bumi Lot(Consent Bear By Owner)*
- Facing South West
- Fully Renovated Condition Included Car Porch Tiles, Plaster Ceiling, House Fully Mosaic, Kitchen Fully Extended with Kitchen Table Top,Build In Cabinet and Wardrobe
- 24 Hours Guard and Gate

*Selling Price RM678k*

Welcome cobroke
- 3 spacious bedrooms and 2 modern bathrooms
- Generous 1760 sqft of living space
- Located just 1.2 km from the nearest MRT station
- Close proximity to reputable schools, including SRJK and SK
- Nearby supermarkets such as AEON and NSK for your daily needs
- A variety of shopping malls within a short drive, enhancing convenience
- Ideal for families seeking a comfortable and accessible home
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 678,000.
Taman Pelangi Indah, Ulu Tiram, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,760 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian