Bandar Tiram, Ulu Tiram

Jalan Tiram X/XX, Bandar Tiram, Ulu Tiram, Johor

Boleh dirunding

RM 760,000

4

BT

3

BM

2,917

kps (tanah)

RM 260.54

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501362155
check-small-f
1,400 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Tiram

Kaze Hill Bandar Cemerlang Bukit Tiram Puteri Wangsa

For Sale

Address: x, Jalan Ttiram x/xx, Bandar Tiram, 81800 Ulu Tiram
Type: Double Storey
Unit Type: Corner Lot
Tenure : Freehold Non Bumi
Bedroom: 4
Bathroom: 3
Land Size: 20x70 + 22ft(2917sqft)
Maintenance Fee: -
House Year: 10year
Reason For Sale: Move to other house

Selling Price: RM 760k Nego

Nearby: Pelangi Indah / Desa Cemerlang / Bukit Tiram / Johor Jaya / Bestari Indah / Mount
Austin / Desa Jaya / Ulu Tiram / Bandar Cemerlang

Contact Toh 0*****
Www.Wasap.My/ 6*****
1905
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

renovated-o

Diubahsuai

garage-2-o

Garaj

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Union Properties

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 760,000.
Jalan Tiram X/XX, Bandar Tiram, Ulu Tiram, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Union Properties