Taman Zooview, Ampang, Taman Zooview, Ulu Kelang

Kemensah Heights, Sering Ukay, Ukay Bistari Kelab Ukay Sierra Ukay Perdana, Nassim Heights Taman Melawati Taman Permata Bukit Antarabangsa, Wangsa Ukay, Riana Ukay, Taman Permata, Datuk Keramat, Ampang Jaya, Pinggiran Ukay, Sering Ukay, Nassim Height, Taman Zooview, Ulu Kelang, Selangor

View to Offer

RM 870,000

4

BT

3

BM

1,444

kps (tanah)

RM 602

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501235099
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Zooview, Ampang

Very good condition unit

Located in Taman Zooview, Ampang, this 2-storey terrace house is available for sale at an asking price of RM 870,000.

** Please contact Calvin Chin at 0***** to schedule a viewing. **

=========
Unit details:
=========

Built-up Size: 1,600 sqft
Land Size: 1,444 sqft (22' x 70')
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3
Renovation: Backyard extension
Fully furnished
Freehold
Non Bumi Lot
Individual title

=========================
Senior Negotiator
Contact: 0***** Calvin
=========================
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 870,000.
Kemensah Heights, Sering Ukay, Ukay Bistari Kelab Ukay Sierra Ukay Perdana, Nassim Heights Taman Melawati Taman Permata Bukit Antarabangsa, Wangsa Ukay, Riana Ukay, Taman Permata, Datuk Keramat, Ampang Jaya, Pinggiran Ukay, Sering Ukay, Nassim Height, Taman Zooview, Ulu Kelang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]