Taman Ukay Heights, Ulu Kelang

Jalan Teberau 1, Taman Ukay Heights, Ulu Kelang, Selangor

RM 1,618,000

16,302

kps

RM 99

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo Tanah for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108122745
check-small-f
16,302 kps luas tanah
check-small-f
RM 99.25 psf (tanah)

Tentang hartanah ini

Ukay Heights Bungalow Land @Freehold / Free Architect Concept

Call/电话 Lucas Choo
HP:
017-
779
7593

Total size 16,302sf Price RM1,618,000.

Other bungalow land:
•Cheapest Bungalow Land at Ampang @Taman Melawati 6k~18k sf / RM70
•Ukay Heights 16k sf / RM100
•Taman Hillview 6570sf / RM110
•Cermelang Heights 10k sf / RM150
•Taman TAR 11k sf / RM350
•Puncak Wangsamas 9k sf / RM450
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,618,000.
Jalan Teberau 1, Taman Ukay Heights, Ulu Kelang, Selangor.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536/3 ]