Oakleaf Park, Ulu Kelang
Persiaran Bukit Jaya, Ulu Kelang, Selangor
View to Offer
RM 285,000
3
BT
2
BM
856
kps
RM 333
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Oakleaf Park
Full Loan Oakleaf Park Condominium, Bukit Antarabangsa Ampang
For SALE : Oakleaf Park Condominium, Bukit Antarabangsa, Ampang Selangor
Asking Price : RM285,000 ONO
Prop Details:
- Condominium
- Leasehold Non Bumi Lot
- Built up : 856sqft
- Strata Ready
- Block C | Level 5
- 3 Bed & 2 Bathrooms
- 1 Covered Parking
- Gated and guarded
- Vacant unit. Ready to move in
- Unfurnished
- Renovated Unit
- Unit tenanted with short term tenant, moving out soon
Facilities:
Swimming pool, Gym, Surau, Badminton Court, Futsal Court, Dobi, Minimart, Restaurant
.
.
MEGAT DANIAL
0*****
REN 50176
ESP ESPRIT ESTATE AGENT
Asking Price : RM285,000 ONO
Prop Details:
- Condominium
- Leasehold Non Bumi Lot
- Built up : 856sqft
- Strata Ready
- Block C | Level 5
- 3 Bed & 2 Bathrooms
- 1 Covered Parking
- Gated and guarded
- Vacant unit. Ready to move in
- Unfurnished
- Renovated Unit
- Unit tenanted with short term tenant, moving out soon
Facilities:
.
.
MEGAT DANIAL
0*****
REN 50176
ESP ESPRIT ESTATE AGENT
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 285,000.
Persiaran Bukit Jaya, Ulu Kelang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 856 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.