KL East : East 57, Taman Melawati, Ulu Kelang

Residensi Laman Timur, Jalan Laman Timur, Desa Melawati, Taman Melawati, Ulu Kelang, Kuala Lumpur

View to Offer

RM 2,700,000

5+1

BT

6

BM

4,054

kps (tanah)

RM 666.01

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501321617
check-small-f
3,600 kps luas pelan lantai

Tentang KL East : East 57

Brand New Freehold Corner Superlink @ East 57 Taman Melawati

WTS | East 57 @ Taman Melawati

Brand new 3 Storey Superlink located in an exclusive gated & guarded residential enclave in Taman Melawati. Spacious corner lot layout with modern design, suitable for large families and comfortable premium living.

Property Details:
• 3 Storey Super-link @ Corner Lot (Type C)
• Freehold
• Gated & Guarded
• Land Size: 4,054 sqft
• Build-Up: 3,600 sqft
• 5 + 1 Bedrooms | 6 Bathrooms
• Can Park Up to 4 Cars
• Brand New Unit

Asking Price: RM2.7 Million

For more information or viewing arrangement, please contact: O1O-8O6 5862 (Ccy Chan)

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,700,000.
Residensi Laman Timur, Jalan Laman Timur, Desa Melawati, Taman Melawati, Ulu Kelang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian