Bukit Antarabangsa, Ulu Kelang

Bukit Antarabangsa, Ulu Kelang, Selangor

RM 830,000

4+1

BT

3

BM

2,900

kps (tanah)

RM 286.21

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2.5 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501007904
check-small-f
2,900 kps luas pelan lantai

Tentang Bukit Antarabangsa

Renovated 2.5 Storey Terrace House in Bukit Antarabangsa

WTS

Bukit Antarabangsa
2.5 Storey Terrace House
Land Size: 20 x 70
Built-up: Approx. 2,900 sqft
4 Bedrooms 3 Bathrooms
1 Store Room
Move-in condition
Renovated with interior design
Front & back fully extended (with approval)
Whole unit installed with soundproof windows, anti-theft main door, new electrical wiring & water piping
Leasehold Non-Bumi Lot

Asking Rm830k negotiable

Jeannie Teoh
Real Estate Negotiator
Ol2 295 O816
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty Sdn. Bhd - Gombak

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 830,000.
Bukit Antarabangsa, Ulu Kelang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,900 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty Sdn. Bhd - Gombak

agency logo