Temerloh Jaya Bungalow In Temerloh, Temerloh
Temerloh, Pahang
RM 560,000
4
BT
2
BM
6,692
kps (tanah)
RM 83.68
psf (tanah)
Tentang Temerloh Jaya Bungalow In Temerloh
Temerloh Jaya Single Storey Bungalow On 6692 Sf Land Temerloh for Sell
DETAIL:
- Land Area Is 6692 Sq Ft
- Built-Up Area About 2200 Sq Ft
- 4 Bedrooms 2 Bathrooms
- Freehold, Non-Bumi Lot
EDUCATION:
- Near Chinese Primary Schools
- Near SMK Jalan Bahagia & SMK Abu Bakar
HEALTHCARE:
- Near Large Temerloh Hospital & Mentakab Hospital
ACCESSIBILITIES:
- Easy Access to Roads to Mentakab, Temerloh Town, Jerantut, Triang
& Temerloh-Kuantan Highway
- Land Area Is 6692 Sq Ft
- Built-Up Area About 2200 Sq Ft
- 4 Bedrooms 2 Bathrooms
- Freehold, Non-Bumi Lot
EDUCATION:
- Near Chinese Primary Schools
- Near SMK Jalan Bahagia & SMK Abu Bakar
HEALTHCARE:
- Near Large Temerloh Hospital & Mentakab Hospital
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 560,000.
Temerloh, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,200 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.