Taman Bukit Indah, Temerloh
Taman Bukit Indah, Temerloh, Pahang
RM 425,000
4
BT
2
BM
5,974
kps (tanah)
RM 71.14
psf (tanah)
Gambar
Tentang Taman Bukit Indah
Bungalow setingkat di taman pulai indah temerloh
BUNGALOW SETINGKAT UNTUK DIJUAL – TAMAN PULAI INDAH, TEMERLOH
HARGA: RM 425,000 (NEGO)
Spesifikasi Rumah
Freehold / Rezab Melayu
Kawasan bebas banjir
Luas Tanah: 5974 sqft
4 Bilik Tidur + 2 Bilik Air
Persekitaran kejiranan yang tenang & nyaman
Lokasi Strategik – Dekat Semua!
Masjid & Sekolah,
Hospital & Klinik,
Econsave & Kedai Runcit,
Stesen Minyak &
berbagai kemudahan lain
Hubungi :
ZIZI (REN 46586)
AFZ Realty
www.h*****
HARGA: RM 425,000 (NEGO)
Spesifikasi Rumah
Freehold / Rezab Melayu
Kawasan bebas banjir
Luas Tanah: 5974 sqft
4 Bilik Tidur + 2 Bilik Air
Persekitaran kejiranan yang tenang & nyaman
Lokasi Strategik – Dekat Semua!
Masjid & Sekolah,
Hospital & Klinik,
Econsave & Kedai Runcit,
Stesen Minyak &
berbagai kemudahan lain
Hubungi :
ZIZI (REN 46586)
AFZ Realty
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 425,000.
Taman Bukit Indah, Temerloh, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 5,974 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.