Banglo Eastern Garden Jalan Sungai Nibong Teluk Intan Perak, Teluk Intan
Jalan Sungai Nibong, Teluk Intan, Perak
Lihat ke Tawaran
RM 450,000
5+1
BT
3
BM
6,300
kps (tanah)
RM 71.43
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Banglo Eastern Garden Jalan Sungai Nibong Teluk Intan Perak
Freehold Bungalow House at Eastern Garden Teluk Intan Perak
Freehold Bungalow House at Eastern Garden Teluk Intan Perak
Eastern Garden Jalan Sg Nibong Teluk Intan Perak
Selling Price RM450K Only
Property Detail:
- Single Storey Bungalow House
- Freehold, Non Bumi Lot
- Land Area : 70x90 (6300 Sqft)
- Built Up: 42x50 (2100 Sqft)
- 5 Rooms, 3 bathrooms
- Menara Condong Teluk Intan
- 15 min Access to WCE Highway
Price RM450K Only
Below Market Value
Call NOW for Enquiry !!
Contact: 0***** (Muin)
Muinuddin Muhamad [REN25969]
IQI Realty Sdn Bhd [E(1)1584]
Eastern Garden Jalan Sg Nibong Teluk Intan Perak
Selling Price RM450K Only
Property Detail:
- Single Storey Bungalow House
- Freehold, Non Bumi Lot
- Land Area : 70x90 (6300 Sqft)
- Built Up: 42x50 (2100 Sqft)
- 5 Rooms, 3 bathrooms
- Menara Condong Teluk Intan
- 15 min Access to WCE Highway
Price RM450K Only
Below Market Value
Call NOW for Enquiry !!
Contact: 0***** (Muin)
Muinuddin Muhamad [REN25969]
IQI Realty Sdn Bhd [E(1)1584]
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Jalan Sungai Nibong, Teluk Intan, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 2,100 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.