Promenade @ Bandar Rimbayu, Bandar Rimbayu, Telok Panglima Garang
Bandar Rimbayu, Telok Panglima Garang, Selangor
Negotiable
RM 1,980,000
4
BM
3,476
kps
RM 570
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Promenade @ Bandar Rimbayu
Brand New Shop 2 Storey - Promenade @ Bandar Rimbayu for Sale
2 Storey Shop - intemediate unit
22x70, * Built up 3476 sqft
* picture is for reference only, not the actual unit
Kindly contact JEFF 0***** for viewing
2 Storey Shop - intemediate unit
22x70, * Built up 3476 sqft
* picture is for reference only, not the actual unit
Kindly contact JEFF 0***** for viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,980,000.
Bandar Rimbayu, Telok Panglima Garang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,476 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.