Kampung Teluk Panglima Garang, Kampung Teluk Panglima Garang, Telok Panglima Garang
Batu 9 Kampung Kebun Baru,Teluk Panglima, Kampung Teluk Panglima Garang, Telok Panglima Garang, Selangor
RM 4,880,000
3
BM
10,183
kps (lantai)
RM 479
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kampung Teluk Panglima Garang
Good Location Easy to access ,good condition and value buy
FREEHOLD 1.5 storey Semi D factory Kawasan Perusahaan Telok Panglima Garang
Suitable for All Type of light industry business purposes
Land area: 17,427sqft
Built up: 10,183sqft
First floor office fully renovated in good condition
Amp-200
With CF/CCC
Kindly Contact Lina Lee 016,520,789,1 appointment to view
Hartamas Real Estate Sd.Bhd
Ren17452 (Senior Negotiator)
Suitable for All Type of light industry business purposes
Land area: 17,427sqft
Built up: 10,183sqft
First floor office fully renovated in good condition
Amp-200
With CF/CCC
Kindly Contact Lina Lee 016,520,789,1 appointment to view
Hartamas Real Estate Sd.Bhd
Ren17452 (Senior Negotiator)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,880,000.
Batu 9 Kampung Kebun Baru,Teluk Panglima, Kampung Teluk Panglima Garang, Telok Panglima Garang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 10,183 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.