Hana Residences, Bandar Tropicana Aman, Telok Panglima Garang

No. 2, 1, Persiaran Tropicana Aman, Bandar Tropicana Aman, Telok Panglima Garang, Selangor

RM 2,500,000

4+1

BT

5

BM

3,600

kps (tanah)

RM 694.44

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berkembar untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2025
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200558025

Tentang Hana Residences

Hana Residences Semi D 45x80 (Type D) Tropicana Aman, Bandar Rimbayu

***** THE LOWEST PRICE TYPE A1 *****

2-Storey Semi D @ Tropicana Aman
Hana Residences (Type D)

- 4+1 Bedrooms
- ⁠5+1 Bathrooms
- LA: 3,600 sqft (48’ x 90’)
- BU: 4,004 sqft

Asking price: RM2.5mil (nego)

Disclaimer:
To protect the owner’s privacy, some exterior photos shown are for illustration only. Feel free to contact me for more actual photos or to schedule a viewing.

0*****
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

asterisk-o

Pagar perimeter

parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,500,000.
No. 2, 1, Persiaran Tropicana Aman, Bandar Tropicana Aman, Telok Panglima Garang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,004 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]