Taman Bukit Larang Indah, Telok Mas
Taman Bukit Larang Indah, Telok Mas, Melaka
RM 430,000
4
BT
2
BM
3,584
kps (tanah)
RM 120
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Larang Indah
Freehold Corner Lot Semi D House @ Telok Mas For Sale
Single Storey Semi D For Sale
Taman Bukit Larang Indah, Telok Mas, Melaka
RM 430,000
~ Built size: 1649 sqft
~ Land size: 3584 sqft
~ Freehold
~ Non bumi lot
~ 4 Bedrooms & 2 Bathrooms
~ 1 wet kitchen and 1 dry kitchen
~ Fully renovated & extended
~ Clean & nice condition
~ Auto gate included
Kindly call
Eddy 0*****
www.w*****
Taman Bukit Larang Indah, Telok Mas, Melaka
RM 430,000
~ Built size: 1649 sqft
~ Land size: 3584 sqft
~ Freehold
~ Non bumi lot
~ 4 Bedrooms & 2 Bathrooms
~ 1 wet kitchen and 1 dry kitchen
~ Fully renovated & extended
~ Clean & nice condition
~ Auto gate included
Kindly call
Eddy 0*****
www.w*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 430,000.
Taman Bukit Larang Indah, Telok Mas, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,649 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.