Taman Daya - Jalan Pinang 3, 4, Tebrau

Jalan Pinang 3, 4, Tebrau, Johor

Negotiable

RM 630,000

4

BT

3

BM

1,540

kps (tanah)

RM 409

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500732026
check-small-f
1,540 kps luas pelan lantai (22 kaki x 70 kaki)

Tentang Taman Daya - Jalan Pinang 3, 4

Taman Daya @ Jalan Pinang - Close to Mount Austin, Crest, AEON Tebrau

For Sale
Incredibly Affordable, Jalan Pinang @Taman Daya 81100 Johor Bahru, Johor

Property Type: 2 Double Storey Terrace
- Bedroom: 4 units
- Bathroom: 3 units
- Build up: sqft (TBC)
- Land Size: 1540sqft
- (22 x 70)
- Furnishing: Fully Furnished
- Tenure: Non-Bumi Lot
- Freehold
- Facing: North
- Renovated: Car park & kitchen extension, Auto gated
- Walking distance to Pasar Pagi Taman Daya

Asking price: RM668k
BV RM710k

*Remark:
Must use owner's lawyer*
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 630,000.
Jalan Pinang 3, 4, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]