Taman Daya - Jalan Nibong 14, Bandar Dato Onn, Tebrau
Jalan Nibong 14, Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor
RM 198,000
2
BT
1
BM
570
kps
RM 347.37
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Daya - Jalan Nibong 14
Nibong Flat @ Taman Daya JB Affordable Vacant Unit Top Floor Freehold
Nibong Flat, Taman Daya
Nibong Flat @ Taman Daya For Sale
Address: Jalan Nibong, Taman Daya, Johor Bahru
Property Details
Flat Intermediate Unit
Level 5 (Top Floor)
Freehold | International Lot
2 Bedrooms | 1 Bathroom
Build Up: 570 sqft
1 Parking Lot
Key With Me – Easy Viewing Arrangement
Selling Price: RM198,000
Call Or Whatsapp
Winson Yap
0*****
www.w*****
Nibong Flat @ Taman Daya For Sale
Address: Jalan Nibong, Taman Daya, Johor Bahru
Property Details
Flat Intermediate Unit
Level 5 (Top Floor)
Freehold | International Lot
2 Bedrooms | 1 Bathroom
Build Up: 570 sqft
1 Parking Lot
Key With Me – Easy Viewing Arrangement
Selling Price: RM198,000
Call Or Whatsapp
Winson Yap
0*****
www.w*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 198,000.
Jalan Nibong 14, Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 570 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.