Manhattan, Taman Mount Austin, Tebrau
Manhattan Jalan Austin Heights 8/4, Taman Mount Austin, Tebrau, Johor
RM 360,000
1
BT
1
BM
646
kps
RM 557
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Manhattan
Furnished 1 Bedroom Manhattan Sovo in Austin Heights
Menara Hartamas Manhattan Sovo Austin Heights
For Sale: RM 360k
Manhattan Sovo, Austin Heights, 1 bedroom, furnished
Address: Blk A, Jln Austin Heights 8/4, Tmn Mount Austin, 81100 JB
Type: Soho
Unit Type: Intermediate
Tenure: Freehold / Non-Bumi
Title: Sovo
Level: Middle floor with backyard
Bedroom: 1
Bathroom: 1
Built up: 646 Sqft
Renovation: Partial
Furnishing: Fully
Direction: North East
G&G: yes
Car park: 1
016717
9657 Yvonne
For Sale: RM 360k
Manhattan Sovo, Austin Heights, 1 bedroom, furnished
Type: Soho
Unit Type: Intermediate
Tenure: Freehold / Non-Bumi
Title: Sovo
Level: Middle floor with backyard
Bedroom: 1
Bathroom: 1
Built up: 646 Sqft
Renovation: Partial
Furnishing: Fully
Direction: North East
G&G: yes
Car park: 1
016717
9657 Yvonne
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 360,000.
Manhattan Jalan Austin Heights 8/4, Taman Mount Austin, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 646 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.