Lake View Suites, Taman Austin Perdana, Tebrau
Jalan Austin Perdana 1, Taman Austin Perdana, Tebrau, Johor
RM 359,000
3
BT
2
BM
895
kps
RM 401.12
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Lake View Suites
Lake View Suites @ Mount Austin 3 room for sale
【 Renovated Lake View Unit 】
Lake View Suites @ Mount Austin
• Built up 895 sqft
• 3 Bedrooms
• 2 Bathrooms
• Facing lake view
• Mid floor
• 1 car park (Level 4)
• Gated & guarded
• Maintenance fee RM220
Asking Price RM359k
--No Cobroke--
【征求产业/ property sales&rent】
--欢迎屋主委托产业
**为你解决所有买/卖/租的问题
**提供免费产业估价
**提供专业银行贷款服务/律师
**马上联系我来咨询! 预约了解更多详情,掌握最新动态!lt220526
#Serene hiew | +6*****
#Whatsapp: www.h*****
Ren26317
Propnex Realty Sdn Bhd
Lake View Suites @ Mount Austin
• Built up 895 sqft
• 3 Bedrooms
• 2 Bathrooms
• Facing lake view
• Mid floor
• 1 car park (Level 4)
• Gated & guarded
• Maintenance fee RM220
Asking Price RM359k
--No Cobroke--
【征求产业/ property sales&rent】
--欢迎屋主委托产业
**为你解决所有买/卖/租的问题
**提供免费产业估价
**提供专业银行贷款服务/律师
**马上联系我来咨询! 预约了解更多详情,掌握最新动态!lt220526
#Serene hiew | +6*****
#Whatsapp: www.h*****
Ren26317
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 359,000.
Jalan Austin Perdana 1, Taman Austin Perdana, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 895 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.