Kawasan Perindustrian Tebrau 1, Tebrau
Kawasan Perindustrian Tebrau 1, Tebrau, Johor
Negotiable
RM 7,000,000
2
BM
24,696
kps (lantai)
RM 283.45
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kawasan Perindustrian Tebrau 1
Kawasan Industrian Tebrau 1 Double Storey Detached Corner Factory
*WTS/WTL*
*Medium Industry Double Storey Detached Corner Factory*
Location:x,Jalan Firma,Kawasan Industrian Tebrau 1
Land Type: Medium Industry
Land area: 45,700 sqft(1.0491acre)
Built Up: 24,696 sqft
Power supply: 600 amp(upgradable to 800a max)
Celling Heights: 7.5m
Asking Price: 7mil
Asking Rental:45k/per mth
TRR - The Pillars Group (TPG)
0*****
REN52432
www.h*****
*Medium Industry Double Storey Detached Corner Factory*
Location:x,Jalan Firma,Kawasan Industrian Tebrau 1
Land Type: Medium Industry
Land area: 45,700 sqft(1.0491acre)
Built Up: 24,696 sqft
Power supply: 600 amp(upgradable to 800a max)
Celling Heights: 7.5m
Asking Price: 7mil
Asking Rental:45k/per mth
TRR - The Pillars Group (TPG)
0*****
REN52432
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,000,000.
Kawasan Perindustrian Tebrau 1, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 24,696 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.