Dato Onn Corner Lot Unit, Bandar Dato Onn, Tebrau

Bandar Dato Onn, Jalan Perjiranan 12 Corner Lot Unit, Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor

RM 1,550,000

4

BT

4

BM

4,185

kps (tanah)

RM 370.37

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500876117
check-small-f
4,185 kps luas pelan lantai

Tentang Dato Onn Corner Lot Unit

Dato Onn Perjiranan 12 Corner Lot 59x70 Spacious Renovated Home

JB Dato Onn Perjiranan 12 Corner Lot 2 Storey House For Sale www.w*****
59x70 Spacious Land Area, Fully Renovated & Extended Unit

Jalan Perjiranan 12, Bandar Dato Onn, Johor Bahru (Close to Seri Austin, Setia Indah & Kempas Area)

Double Storey Terrace House Corner Lot Unit
* Land Area : 4,185sqft (59*70sqft)
* 4 Bedrooms
* 4 Bathrooms
* Freehold / Non-Bumi Lot
* Facing North East
* Gated & Guarded
* ⁠Abundant Parking Space
* ⁠Fully Renovated
* ⁠Fully Furnished

Selling price: Rm1.55 million

NO COBROKE UNIT
***Feel free to call me now to schedule a viewing.***

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,550,000.
Bandar Dato Onn, Jalan Perjiranan 12 Corner Lot Unit, Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,185 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]