Bandar Dato Onn, Tebrau

Jalan Palma Raja, Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor

Boleh dirunding

RM 1,034,550

10,890

kps

RM 95.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman untuk dijual
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 27 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500978815
check-small-f
10,890 kps luas tanah
check-small-f
RM 95.00 psf (tanah)

Tentang Bandar Dato Onn

Bangalow Property Available at Bandar Dato Onn

Available for purchase

*Bandar Dato Onn Bungalow Land*

Location : Jalan Palma raja
Land Area : 10890 sqft
Land Type : Residence
Tenure : Freehold
Lot : International Lot
Electric / Water Supply : Reachable
Facing Southwest

*NOT G&G*
• Nearby EDL highway

Asking Price RM95 per sqft Negotiable

No cobroke

SK Goo: 0*****

Alvin Ong
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 1,034,550.
Jalan Palma Raja, Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor.
10,890 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]