Bandar Dato Onn Bandars Datos Onns, Bandar Dato Onn, Tebrau
Jalan Perjiranan 4/5, Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor
Negotiable
RM 2,200,000
6
BM
6,178
kps
RM 356
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Dato Onn Bandars Datos Onns
Bandar Dato Onn Adda Heights Setia Tropika Kempas Utama Eco Palladium
For Sales
Jalan Perjiranan 4/5
Bandar Dato Onn
3 Storey Shop Office / Shop Lot
Land Size: 1540 (22'x70')
Build Up 6178 sq ft
Freehold
International Lot
Inner Road
Rental:
Ground Floor 4300
First Floor 1600
2nd FLoor 1500
Asking Price: RM 2.2M Nego
More info contact
(Cady 0***** )
Proplink Union Properties
www.h*****
www.h*****
www.h*****
Website
www.h*****
Jalan Perjiranan 4/5
Bandar Dato Onn
3 Storey Shop Office / Shop Lot
Land Size: 1540 (22'x70')
Build Up 6178 sq ft
Freehold
International Lot
Inner Road
Rental:
Ground Floor 4300
First Floor 1600
2nd FLoor 1500
Asking Price: RM 2.2M Nego
More info contact
(Cady 0***** )
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,200,000.
Jalan Perjiranan 4/5, Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,178 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.