Adda Heights, Taman Adda Heights, Tebrau

Taman Adda Heights, Tebrau, Johor

RM 880,000

4

BT

3

BM

1,400

kps (tanah)

RM 628.57

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501373907

Tentang Adda Heights

For Sale: Double Storey Terrace in Adda Height

*Adda Height富人区双层排楼出售,奢华且气派的双层排楼,拎包即可入住,5分钟便捷通往EDL会翁,机会难得,错过了就找不到了*

• *For Sale*
*Adda Height, jalan adda 7/X*
* Double Storey Terrance*
* Land area 1400 sqft*
* build up estimate 1900 sq ft*
* 4 bedrooms 3 bathrooms*
* Aircond x4nos*
* Freehold & Non Bumi*
* gated & guarded*
* TOTAL 152 unit ONLY*

* *Selling Price RM890K still can nego*
*Remark*
- Use Vendor Lawyer
- Got Tenant (Visit Arrange Before 3 Day)

Kindly whatsapp Eliin for Arrange Viewing
Eliin 011_6193_1650
REN 82325
Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

asterisk-o

Pagar perimeter

parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

KINGSMAN REALTY SDN BHD [ E (1) 1950 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 880,000.
Taman Adda Heights, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,900 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

KINGSMAN REALTY SDN BHD [ E (1) 1950 ]