Adda Heights, Taman Adda Heights, Tebrau

Taman Adda Heights, Tebrau, Johor

RM 1,200,000

4+1

BT

4

BM

2,484

kps (tanah)

RM 483.09

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Kluster untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501343438

Tentang Adda Heights

Adda Height Double Storey Cluster House 4bed Johor Bahru

Yellow Horizon Adda Height Cluster Landed House For Sales
-Land size 34*70, 2380 sqft
-Built up 2484 sqft
-4+1 beds 4 baths
-Partial Furnished
-Facing North

Asking Price RM 1.2m nego
Bank Value RM 1.4m
Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

asterisk-o

Pagar perimeter

parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,200,000.
Taman Adda Heights, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,484 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties