2 Storey Terrace End Lot Perjiranan 11 Bandar Dato Onn Partial Furnish, Bandar Dato Onn, Tebrau

Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor

RM 928,000

4

BT

4

BM

1,680

kps (tanah)

RM 552.38

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501361439
check-small-f
2,900 kps luas pelan lantai

Tentang 2 Storey Terrace End Lot Perjiranan 11 Bandar Dato Onn Partial Furnish

2 Storey Terrace End Lot Perjiranan 11 Bandar Dato Onn Partial Furnish

Jln Perjiranan 11 @ Bandar Dato Onn, 81100 Johor Bahru

Viewing by Appointment
For Sale: RM928K

Property Details
Double Storey Terrace House
End Lot Unit – Bigger Land Size
4 Bedrooms
4 Bathrooms
Land Size: 24x70 (1680 sqft)
Built Up: Approx. 2900 sqft
Partial Furnished
End Lot Unit

Spacious living space suitable for big family
Extra side land with more privacy
Strategic location with easy access to amenities & highway

Winson Yap
0*****
www.w*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Gather Properties Sdn Bhd (Johor)

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 928,000.
Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,900 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Gather Properties Sdn Bhd (Johor)