Straits Quay (The Suites at Waterside), Tanjung Tokong
1 Jalan Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong, Penang
RM 2,600,000
2
BT
2
BM
2,800
kps
RM 929
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Straits Quay (The Suites at Waterside)
Waterside @ Straits Quay Tanjung Tokong with Stunning Seaview
Waterside at Straits Quay, Tanjong Tokong
2 Bedrooms 2 Bathrooms
2800 Sqft
Spectacular seaview with spacious balcony
Well-kept and in excellent condition
Recently renovated
Asking price: RM2.6mil (nego)
Rental: RM6200
Contact for viewing
En Wen - OI4383562O
2 Bedrooms 2 Bathrooms
2800 Sqft
Spectacular seaview with spacious balcony
Well-kept and in excellent condition
Recently renovated
Asking price: RM2.6mil (nego)
Rental: RM6200
Contact for viewing
En Wen - OI4383562O
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Clubhouse
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,600,000.
1 Jalan Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.