Quayside Seafront Resort Condominiums, Tanjung Tokong

Jalan Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong, Penang

RM 7,500 /mo

3+1

BT

4

BM

2,500

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500413388
check-small-f
2,500 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.00 psf (lantai)

Tentang Quayside Seafront Resort Condominiums

Partial Seaview Seri Tanjung Pinang View High Floor Fully Furnished

Kindly contact for further details and viewing:-
+6019-41 (MICHELLE LAI) 82121

• Partial Seaview
• Spectacular View of the entire Seri Tanjung Pinang
• Equipped with Cctv and Smart Home system
• Renovated & Designed
• Wet kitchen included
• High Floor
• Seafront Living
• Seri Tanjung Pinang Coastline
• Walking distance to amenities
• Close to Stonyhurts International School, Lotus Hypermarket, Groceria, Straits Quay Marina and etc

DETAILS:-
• Fully Furnished
• 2,500 sqft
• 3+1 bedrooms, 4+1 bathrooms
• 2 carparks

MICHELLE LAI
REN (02074)
Hp: +6*****

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Clubhouse

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

New Bob Realty Sdn Bhd (Penang)

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 7,500 /mo.
Jalan Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,500 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

New Bob Realty Sdn Bhd (Penang)

agency logo