Mira Residence, Tanjung Bungah
Jalan Lembah Permai Jalan Lembah Permai, Tanjung Bungah, Penang
RM 1,150,000
3
BT
2
BM
1,635
kps
RM 703
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Mira Residence
Ideal Location I Close To International School I Ocean View
- 1635 sq.ft
- Updated Kitchen
- 3 Parking Spaces
- Limited Units Available
- No False Advertising
* Prices are open for negotiation
For more information, Please Contact:
Mocole Lee 0*****
(REN09970)
- Updated Kitchen
- 3 Parking Spaces
- Limited Units Available
- No False Advertising
* Prices are open for negotiation
For more information, Please Contact:
Mocole Lee 0*****
(REN09970)
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,150,000.
Jalan Lembah Permai Jalan Lembah Permai, Tanjung Bungah, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,635 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.