Coastal Tower, Tanjung Bungah

9 & 11 No. 9 & 11, Persiaran Tanjung Bungah 2, Tanjung Bungah, Penang

RM 435,000

2

BT

2

BM

806

kps

RM 540

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200109736
check-small-f
806 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 539.70 psf (lantai)

Tentang Coastal Tower

Coastal Towers For Sale @ Tanjung Bungah

Coastal Towers For Sale @ Tanjung Bungah
Selling Price : RM 435,000

* 806 sq.ft.
* 2 Bedrooms
* 2 Bathrooms
* 1 Carpark
* Fully Furnished & Renovated
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MP GLOBAL REALTY SDN BHD [ E (1) 2107 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 435,000.
9 & 11 No. 9 & 11, Persiaran Tanjung Bungah 2, Tanjung Bungah, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 806 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MP GLOBAL REALTY SDN BHD [ E (1) 2107 ]