Alila Horizons Condominium, Tanjung Bungah

Lorong Kejora, Tanjung Bungah, Penang

RM 700,000

3

BT

2

BM

1,356

kps

RM 516.22

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2008
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501350106

Tentang Alila Horizons Condominium

Fire Sale Alila Horizon 1356sf Condo Located in Tanjung Bungah

• 2-3 minutes to Permai 32 (Cafe, Bar, Restaurants, Wine Shop, Groceries)
• 5 minutes drive to Tenby, Dalat, Powiis International School
• 5 minutes drive to Wet Market

For Sale: Rm700K

Mobile: 0*****
Whatsapp: www.h*****
Email: p*****@*****
Website: www.h*****

Dear Owner,

If you have properties available for sales or Rent, you are welcome to list it with me.

We have prospective tenant and buyer looking.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

ORECOM REALTY SDN BHD [ E (1) 2062 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 700,000.
Lorong Kejora, Tanjung Bungah, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,356 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

ORECOM REALTY SDN BHD [ E (1) 2062 ]