Bsp Skypark, Bandar Saujana Putra, Tanjong Duabelas

BSP Skypark Jalan SP 8/2, Bandar Saujana Putra, Tanjong Duabelas, Selangor

RM 330,000

3

BT

2

BM

1,353

kps

RM 243.90

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108466059
check-small-f
1,353 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 243.90 psf (lantai)

Tentang Bsp Skypark

Condo for sale

1) Tower 2, BSP Skypark at Bandar Saujana Putra, Jenjarom
2) 1,353 sq ft (3r2b) bare unit
3) 2 car parks
4) tenanted at rm950 per month
5) asking price rm330,000 nego
Call Toh at 012*210*3380
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Maxxan Realty - HQ

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 330,000.
BSP Skypark Jalan SP 8/2, Bandar Saujana Putra, Tanjong Duabelas, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,353 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Maxxan Realty - HQ