Mukim Bukit Serampang,Kg Teratai, Tangkak

Kg Teratai, Tangkak, Johor

Negotiable

RM 580,000

83,156

kps

RM 7

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Pertanian for sale
check-small-f
Leasehold (81 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501298815
check-small-f
83,156 kps luas tanah
check-small-f
RM 6.97 psf (tanah)

Tentang Mukim Bukit Serampang,Kg Teratai

Agricultural Land For Sale in Mukim Bukit Serampang

Agricultural land for sale in Mukim Bukit Serampang

@ Leasehold with 81 years remaining
@ Land size 1.909 acres / 83,156 sqft
@ Approximately 90 Musang King durian trees planted
@ Trees are 8 years old
@ Well-kept & clean
@ Electricity and water supply available
@ Reserved road for access

Ready for harvest of Musang King durian and black thorn, ideal for investment.

Selling Price RM580,000
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Pertanian ialah RM 580,000.
Kg Teratai, Tangkak, Johor.
83,156 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]