Villa Dahlia, Sungai Ruil, Tanah Rata
Jalan Besar, Sungai Ruil, Tanah Rata, Pahang
Boleh dirunding
RM 440,000
3
BT
2
BM
1,367
kps
RM 321.87
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Villa Dahlia
Villa Dahlia Good Condition
Call/电话 CY Low
HP:
O11-
3322
9485
Build Up: 1,367sqft
Bedroom: 3
Bathroom: 2
Asking price: 440K
*Direct to Owner*
,For further details and viewing arrangements, do contact me
HP:
O11-
3322
9485
Build Up: 1,367sqft
Bedroom: 3
Bathroom: 2
Asking price: 440K
*Direct to Owner*
Kemudahan bersama
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 440,000.
Jalan Besar, Sungai Ruil, Tanah Rata, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,367 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.