The Platino Serviced Apartment, Taman Bukit Mewah, Tampoi
Lot 32666, Jalan Segenting, Taman Bukit Mewah, Tampoi, Johor
RM 650,000
3+1
BT
3
BM
1,453
kps
RM 447
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Platino Serviced Apartment
Freehold 3 room service apartment fully furniture the platino skudai
For sales rm650k
(Property code kw0821)
The platinio @ Tampoi skudai,Johor.
Property Type: 3+1 room / 3 toilet
Title Type: Freehold
Bumi/Non bumi lot: Non Bumi
Renovation : Fully furnished
Sqft : 1453 sqt
Car park : 2
Remark : Mid floor
Kindly contact me for more details
Ceiloz JH1
肯尼王 Kenny wong 0*****
www.h*****
(Property code kw0821)
The platinio @ Tampoi skudai,Johor.
Property Type: 3+1 room / 3 toilet
Title Type: Freehold
Bumi/Non bumi lot: Non Bumi
Renovation : Fully furnished
Sqft : 1453 sqt
Car park : 2
Remark : Mid floor
Kindly contact me for more details
Ceiloz JH1
肯尼王 Kenny wong 0*****
www.h*****
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 650,000.
Lot 32666, Jalan Segenting, Taman Bukit Mewah, Tampoi, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,453 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.