Taman Kempas, Taman Kempas, Tampoi

Taman Kempas, Tampoi, Johor

RM 508,000

3

BT

1

BM

1,300

kps (tanah)

RM 391

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500821627
check-small-f
1,300 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Kempas

Taman Kempas 1 Sty Terrace,Jalan Dataran,Johor Bahru,Renovated

Taman Kempas Single Storey Terrace for Sale
RM 508k

www.h*****

Jalan Dataran,Johor Bahru
3 bed 1 bath
1300 sq.ft
Freehold
Non Bumi Lot
Facing North East
Renovation:Car Porch Fully Tiles, Security Art Door ,Living hall spc flooring and Kitchen Fully Tiles, Plaster Ceiling, Kitchen Fully Extended with Brand New Build In Table Top, Renovated Bathroom with Fully Mosaic and Awning

Remark:windows and main door next week come
---------------
Dun hesitate to call or WhatsApp
Felix 0***** REN 44487

www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VS PROPERTIES REALTY SDN BHD [ E (1) 1831 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 508,000.
Taman Kempas, Tampoi, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VS PROPERTIES REALTY SDN BHD [ E (1) 1831 ]