Taman Bukit Kempas, Taman Bukit Kempas, Tampoi
Jalan Bukit Kempas, Taman Bukit Kempas, Tampoi, Johor
RM 798,000
4
BT
3
BM
3,354
kps (tanah)
RM 238
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Kempas
Bukit Kempas
For Sale
甘拔士少见双层半独立洋房
Rare Bukit Kempas 2 Storey Semi-D
Jln Bukit Kempas x@Tmn Bukit Kempas
Double Storey Semi-Detached
4 Bedrooms 3 Bathrooms
Land Area : 3,345sqft
Freehold/Non Bumi
Facing Southeast
Newly Refurbished
Original Vacant Condition
Selling@RM798K
Contact
0***** Sky Ang
www.w*****
甘拔士少见双层半独立洋房
Rare Bukit Kempas 2 Storey Semi-D
Jln Bukit Kempas x@Tmn Bukit Kempas
Double Storey Semi-Detached
4 Bedrooms 3 Bathrooms
Land Area : 3,345sqft
Freehold/Non Bumi
Facing Southeast
Newly Refurbished
Original Vacant Condition
Selling@RM798K
Contact
0***** Sky Ang
www.w*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 798,000.
Jalan Bukit Kempas, Taman Bukit Kempas, Tampoi, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,354 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.