Taman Tun Dr Ismail
Taman Tun Dr Ismail, Bangsar, Damansara Heights, Mont Kiara, Seputeh, TTDI, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur
RM 6,800,000
6+3
BT
6
BM
10,355
kps (tanah)
RM 656.69
psf (tanah)
Gambar
Tentang Taman Tun Dr Ismail
Ttdi Hills 3 Sty Bungalow With Swimming Pool Taman Tun Dr Ismail KL
GRADE A
WTS
3 Storey Bungalow With Swimming Pool Taman Tun Dr Ismail (TTDI HILLS) Kuala Lumpur
Freehold
Land Size : 10,355sqft
Built Up : 7,500qft
6 bedrooms
6 bathrooms
3 store rooms
Swimming Pool
============
Rm6.8mil
============
Many Corner, Terrace,Semi-D, Bungalow Area Specialist.
Please check out my portfolio. TQ
WAYNE CHAI
Ol6-224 2l33
REN58516
*Owners are welcome for list. Our team will provide you good service!
WTS
Freehold
Land Size : 10,355sqft
Built Up : 7,500qft
6 bedrooms
6 bathrooms
3 store rooms
Swimming Pool
============
Rm6.8mil
============
Many Corner, Terrace,Semi-D, Bungalow Area Specialist.
Please check out my portfolio. TQ
WAYNE CHAI
Ol6-224 2l33
REN58516
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 6,800,000.
Taman Tun Dr Ismail, Bangsar, Damansara Heights, Mont Kiara, Seputeh, TTDI, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 7,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.