Residensi TTDI 16, Taman Tun Dr Ismail

Jalan Cahaya, Residensi TTDI 16, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur

RM 2,450,000

5

BT

6

BM

1,541

kps (tanah)

RM 1,589.88

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 4-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 26 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200124684
check-small-f
4,300 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Spacious Family Home with Private Lift & Serene Balcony Retreat

* Low Density: Only 16 units
* Located in the best part of Taman Tun Dr Ismail ( TTDI )
* Freehold (Strata Title),Malay Reserved
* Intermediate Unit: 4-Storey Superlink Home
* Private home Lift
* Land Size: 23’ x 67’ - 1,541 SF
* Built-up: 4,300 SF
* Bedrooms: 5
* Bathrooms: 6
* Partly furnished
* Home solar power system
* Balcony with lush green views
* Parking: 3

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,450,000.
Jalan Cahaya, Residensi TTDI 16, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 4,300 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]