Taman Bukit Desa, Taman Desa
Taman Bukit Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 3,800,000
3
BM
5,295
kps
RM 718
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Desa
3 Storey Shop Lot at Taman Bukit Desa Kl
Taman Bukit Desa 3 Storey Shop Lot
Fully Tenanted long term tenant
Size in sf: 5,295 sqft
Occupied / Vacant: Fully Tenanted
Sales : RM 3.8mil
Available : 15th May
* Fully Tenanted for 3 floors
* Rental yield RM 182k per annum
* Strategic location in Taman Desa
EUG19
Fully Tenanted long term tenant
Size in sf: 5,295 sqft
Occupied / Vacant: Fully Tenanted
Sales : RM 3.8mil
Available : 15th May
* Fully Tenanted for 3 floors
* Rental yield RM 182k per annum
* Strategic location in Taman Desa
EUG19
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,800,000.
Taman Bukit Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 5,295 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.